• Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Główny obszar zainteresowań stanowi leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • Zajmuje się również leczeniem zachowawczym, wykonuje estetyczne odbudowy zębów oraz podbudowy protetyczne
  • W swojej pracy kładzie nacisk na komfort Pacjenta i bezstresową atmosferę
  • Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach